Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

Informacja o sposobie składania reklamacji i prawie zwrotu

 

Prawo zwrotu

Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie internetowym Time Marszałek Group i odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie przelewem bankowym na konto wskazane przez Państwa w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy konto, albo - w przypadku braku wskazania w treści oświadczenia numeru rachunku - na rachunek bankowy, z którego została dokonana zapłata.

Prosimy o dokonywanie zwrotu wraz z dokumentem sprzedaży. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

 

Reklamacja

Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdą Państwo w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, proszę odesłać go przesyłką pocztową pod adres: Time Marszałek Group, 87-100 Toruń, ul. Lubicka 44.

Wydawnictwo nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca przelewem na wskazane konto, natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Prosimy o zwrot towaru wraz z dokumentem sprzedaży.

Formularz odstąpienia od umowy/reklamacji*

 Prosimy o zwracanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy/reklamacji wraz ze zwracanym towarem i dowodem zakupu na adres: Time Marszałek Group, 87-100 Toruń, ul. Lubicka 44 z dopiskiem: ZWROT - odstąpienie lub ZWROT – reklamacja. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 56 664 22 35 wew. 34, 35 lub mailem pod adres marketing@marszalek.com.pl

*niepotrzebne skreślić